Wawerska strefa dobrego kibica

2420
Oceniony negatywnie
Pomysł na rok 2019
Lokalizacja Wawer
Marysin Wawerski Południowy
Autor pomysłu autor_588703832196c
Koszt pomysłu
Koszt pomysłu
10 000 zł
Kategoria
  • kultura
  • sport
  • zdrowie
Poziom zgłaszanego projektu
lokalny
Wyznaczenie miejsca na terenie OSiR gdzie będą odbywały się projekcie ważnych wydarzeń sportowych jak np. Fina Lili mistrzów czy mistrzów świataitp. ze szczególnym uwzględnieniem polskich drużyn i polskich reprezentantów.

Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
lokalny
Dzielnica:
Wawer
Obszar objęty pomysłem:
Marysin Wawerski Południowy
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
Na terenie OSiR "Syrenka w Marysinie ul. Starego Doktora"
Lokalizacja na mapie:

Dane projektu

Skrócony opis projektu
Wyznaczenie miejsca na terenie OSiR gdzie będą odbywały się projekcie ważnych wydarzeń sportowych jak np. Fina Lili mistrzów czy mistrzów świataitp. ze szczególnym uwzględnieniem polskich drużyn i polskich reprezentantów.
Opis projektu
Zakup o dużej mocy i jakości projektora oraz dużego ekranu na którym wyświetlane by były najważniejsze wydarzenia sportowe. Jak finał ligi mistrzów czy mistrzów świata w skokach .Transmisje dotyczyłyby wydarzeń tych szczególnie gdzie występowaliby Polscy najlepsi sportowcy ( W wariancie zastępczym będzie zakupiony min.65 calowy telewizor).Szerokokątny rzutnik projekcyjny powinien być na skraju muszli koncertowej w której nieco dalej w głębi stałyby odpowiednie ekrany .z uwagi na światło słoneczne projekcje odbywałyby się w godzinach późno popołudniowych i wieczornych. Przybyli młodzi kibice zasadniczo oglądaliby transmisję stojąc przed muszlą na rozległym betonowym placyku ewentualnie dla pierwszych rzędów kibiców będą ławy i krzesła w miarę możliwości z zasobów OSiR. Wydarzenie to adresowane jest zasadniczo do młodzieży do lat 18. W trakcie meczy itp. instruktorzy organizowaliby konkursy wiedzy sportowej, zasad Fair play, czy najlepszy kulturalny doping.Porządek na placyku byłby nadzorowany przez instruktorów , ochronę obiektu i straż miejską.
Uzasadnienie realizacji projektu
Polscy Sportowcy osiągają coraz więcej spektakularnych sukcesów sportowych np. Stoch, Lewandowski ,Włodarczyk itp..A co za tym idzie coraz więcej młodych ludzi podejmuje próby by pójść ich śladem .Bo tylko wytrwały trening czyni mistrza niestety częściej z nich chce "IŚĆ NA SKRÓTY"korzystając z bardzo niewłaściwych dla ich wieku używek a nawet zabronionych śr.psychotropowych i narkotyków. Uważam że zaproponowana strefa dobrego kibica dla choć niektórych młodych ludzi byłaby szansą poznania prawdziwego piękna sportu wolnego od nienawiści i pokazującym co to FAIR PLAY.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu
Rzutnik około 7 tysięcy zł., dobry duży ekran około 1,5-2 tysięcy zł, mały pawilon w razie większych opadów około 1,5 tysiąca zł.
Szacunkowy koszt realizacji projektu:
10 000,00 zł
Czy projekt generuje koszty utrzymania w kolejnych latach?
TAK
Rodzaj oraz szacunkowa wartość kosztów eksploatacji efektu realizacji projektu w kolejnych latach
Bez kosztów dodatkowej ochrony (prywatnej) i pracy instruktorów (społecznie) animatorów
Szacunkowy roczny koszt eksploatacji:
2 000,00 zł

Co sądzisz o tym pomyśle?

Dodaj komentarz
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Brak komentarzy

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany