2333 - Organizacja ochockich warsztatów artystycznych

11.03.2016 16:27 Niewybrany w głosowaniu
awatar Karol Wiszniewski
autor projektu

I ochockie warsztaty artystyczne będą niepowtarzalną okazją do spotkania z wyjątkowymi artystami w swoich dziedzinach. W ramach warsztatów planowane jest zaproszenie wyjątkowych artystów, którzy zaprezentują w ramach realizacji projektu swoje umiejętności. Wskazane jest aby dostęp do warsztatów mieli wszyscy mieszkańcy dzielnicy, którzy chcieliby w takim wydarzeniu uczestniczyć.

Oddane głosy

360

Kategoria projektu

  • kultura

Koszt całkowity projektu

42 600,00 zł

Dzielnica

Ochota


Charakter projektu

Ogólnodzielnicowy


Lokalizacja projektu

Grójecka 75
Warszawa

Istotne informacje o lokalizacji

Warsztaty odbędą się w Klubokawiarni Mam Ochotę

Klasyfikacja projektu


Potencjalni odbiorcy projektu


Zasady korzystania z efektu realizacji projektu przez ogół mieszkańców

Warsztaty będą odbywały się w czterech turach: 4 warsztaty w marcu, 4 warsztaty w czerwcu, 4 warsztaty we wrześniu , 4 warsztaty na przełomie listopada i grudnia. Warsztaty będą ogólnodostępne dla mieszkańców dzielnicy. W warsztatach będą mogły uczestniczyć osoby, które zgłoszą wcześniej chęć uczestnictwa w warsztatach poprzez stronę internetową lub zgłoszą chęć uczestnictwa osobiście w klubokawiarni "Mam Ochotę". Przewidywana liczba uczestników na jednym spotkaniu to ok. 40 - 50 osób. Narzędzia i materiały na warsztaty - tj. instrumenty muzyczne, materiały do rysowania malowania - uczestnicy warsztatów zapewniają własnym sumptem.

Pełny opis projektu

I ochockie warsztaty artystyczne będą okazją do zapoznania się z twórczością najlepszych artystów w swoich dziedzinach. W ramach jednodniowych warsztatów twórcy zaprezentują pokazowe warsztaty dla mieszkańców dzielnicy zainteresowanych dana dziedziną sztuki. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja , do kontaktu z najlepszymi artystami w swojej dziedzinie.

Uzasadnienie dla realizacji projektu

Organizacja I ochockich warsztatów artystycznych poszerzy ofertę kulturalną dzielnicy Ochota,a także umożliwi wielu początkującym adeptom kultury i sztuki zapoznani się z mistrzami danego gatunku. Bezpośredni kontakt z artystami będzie niepowtarzalna okazja dla uczestników warsztatów do zapoznania się z technikami stosowanymi przez artystów najwyższej klasy.

Wstępny kosztorys projektu wraz z wyszczególnieniem jego składowych

gaża artystów prowadzących warsztaty - 35 200 zł (16 x 2200 zł)
promocja warsztatów – 2 200,00 zł
koszty organizacyjne – 2000,00 zł
poczęstunek dla uczestników warsztatów – 3 200,00 zł (16 x 200,00 zł)

Całkowity koszt realizacji projektu 42 600,00 zł

Całkowity koszt projektu: 42 600,00 zł

Czy projekt generuje koszty utrzymania w kolejnych latach?

NIE


ModyfikacjeKomentarze (0)

Brak komentarzy


Zaloguj się, aby komentować.