Ze względu na obowiązujący stan epidemii zmianie uległ harmonogram budżetu obywatelskiego na 2021 r.

Ocena projektów: 22 stycznia - 24 czerwca 2020 r.
Odwołania od wyników oceny: 24 czerwca - 14 sierpnia 2020 r., w tym składanie odwołań przez autorów od 24 do 30 czerwca 2020 r.
Głosowanie: 1 - 15 września 2020 r.
Ogłoszenie wyników głosowania: 30 września 2020 r.

więcej informacji

Koordynator w dzielnicy Rembertów - zmiany z 2019-06-13 09:57:13
Powrót do projektu

Kulinarne spotkania z podróżnikami w Domu Kultury "Rembertów"

status: Trwa ocenaZgłoszony


Lokalizacja

Poziom zgłaszanego projektu:
dzielnicowy
Dzielnica:
Rembertów
Lokalizacja projektu - ulica i nr / rejon ulic w Warszawie:
04-485 Warszawa, Komandosów 8
Inne istotne informacje dotyczące lokalizacji:
Dom Kultury "Rembertów"

Dane projektu

Skrócony opis projektu:
Opis projektu:
Kulinarne spotkania z podróżnikami w Domu Kultury "Rembertów" służyć mają wzbogaceniu oferty kulturalnej dzielnicy o imprezy łączące popularyzację sztuki kulinarnej z podróżowaniem. W ramach projektu zostanie zorganizowanych 6 spotkań podróżniczo-kulinarnych. Uczestnicy projektu poznają kulturę i kuchnię indyjską, śródziemnomorską, polską, fińską, włoską i japońską. Projekt skierowany jest do wszystkich grup wiekowych. W ramach projektu zostanie ogłoszony rembertowski konkurs kulinarny z atrakcyjnymi nagrodami oraz odbędzie cykl warsztatów dla dzieci. Celem projektu jest integracja i aktywizacja społeczności lokalnej, zapewnienie atrakcyjnej, o wysokich walorach edukacyjnych możliwości spędzania wolnego czasu. Na wszystkie imprezy będzie wstęp wolny.
Projektowanie uniwersalne:
Nie
Projektowanie uniwersalne - uzasadnienie:
Uzasadnienie realizacji projektu:
Kulinarne spotkania z podróżnikami w Domu Kultury "Rembertów" służyć mają wzbogaceniu oferty kulturalnej dzielnicy o imprezy łączące popularyzację sztuki kulinarnej z podróżowaniem. Projekt skierowany jest do wszystkich grup wiekowych. Celem projektu jest integracja i aktywizacja społeczności lokalnej, zapewnienie atrakcyjnej, o wysokich walorach edukacyjnych możliwości spędzania wolnego czasu, zachęcenie mieszkańców do większej aktywności kulturalnej i towarzyskiej. W ramach projektu zostanie zorganizowanych 6 spotkań podróżniczo-kulinarnych. Każde spotkanie oprócz wykładu podróżnika będzie łączyło się z praktycznym wykonywaniem i degustowaniem potraw charakterystycznych dla poszczególnych kuchni świata. Poszczególne spotkania poświęcone zostaną kuchni indyjskiej, śródziemnomorskiej, polskiej, fińskiej, włoskiej i japońskiej. W ramach projektu zostanie ogłoszony rembertowski konkurs kulinarny z atrakcyjnymi nagrodami oraz odbędzie cykl warsztatów podróżniczo-kulinarnych dla dzieci. Dom Kultury "Rembertów" posiada warunki do przeprowadzania projektu i do jego realizacji udostępni kuchnię z wyposażeniem oraz ogródek edukacyjny z różnymi gatunkami roślin. Na wszystkie imprezy będzie wstęp wolny.

Charakterystyka

Kategoria tematyczna projektu:
  • edukacja
  • kultura
Potencjalni odbiorcy projektu:
  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli
  • seniorzy
  • osoby z niepełnosprawnością

Kosztorys

Kosztorys realizacji projektu:
Szacunkowy koszt realizacji projektu:
22 500,00 zł

Dokumenty

Załączniki
  • Kosztorys.pdf