Zagłosuj na pomysły
od 15 do 30 czerwca

Co ma powstać w Twojej okolicy?

Głosowanie na pomysły to bardzo ważny moment w budżecie partycypacyjnym. Decydujesz o tym, w jaki sposób zostaną rozdysponowane pieniądze z budżetu Warszawy. Wybierasz, jakie pomysły zostaną zrealizowane. W ten sposób współdecydujesz o tym, jak zmieni się Twoje najbliższe otoczenie.


Termin głosowania

Głosowanie potrwa od 15 do 30 czerwca 2018 (do godz. 23:59). Każdy mieszkaniec Warszawy może zagłosować na pomysły, które uważa za ciekawe i potrzebne do realizacji.


Jak mogę zagłosować?

1. Rozpocznij głosowanie. Kliknij w niebieski przycisk ZAGŁOSUJ po lewej stronie.

2. Podaj adres e-mail. Na podany adres e-mail otrzymasz link, który umożliwi Ci kontynuowanie głosowania.

Jeśli nie przyszedł do Ciebie link, sprawdź w zakładkach np. "spam", "oferty", "inne". Jeżeli tam też nie ma wiadomości z linkiem, napisz do nas na adres twojbudzet@um.warszawa.pl

3. Wybierz jedną dzielnicę, w której chcesz zagłosować. Możesz wybrać dowolną dzielnicę w Warszawie, z którą czujesz się związany np. tę, w której pracujesz, uczysz się, czy lubisz spędzać wolny czas.

4. Wybierz obszar. Jeżeli dzielnica jest podzielona tylko na obszary lokalne – wybierz jeden z nich. Jeżeli dzielnica jest podzielona na obszary lokalne i ogólnodzielnicowy, możesz zagłosować na poziomie ogólnodzielnicowym oraz wybrać jeden obszar lokalny.

5. Wybierz pomysł lub pomysły. Możesz wybrać dowolną liczbę pomysłów, pod warunkiem, że ich łączny koszt realizacji nie przekracza kwoty dostępnej na realizację projektów w danym obszarze.

6. Wpisz swoje dane osobowe. Głosowanie jest jawne. Twoje dane nie będą upublicznione, ani nikomu udostępnione.

7. Zagłosuj. Pamiętaj, że możesz głosować tylko raz i tylko w jednej dzielnicy.


Wyniki głosowania

Wyniki ogłosimy do 13 lipca 2018. Wybrane przez mieszkańców pomysły zostaną zrealizowane przez Miasto.


Masz pytania?

Jeśli masz wątpliwości i pytania, napisz do nas na adres twojbudzet@um.warszawa.pl


25 maja 2018 r. weszły w życie Regulacje o Ochronie Danych Osobowych (RODO), czyli nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. W związku z tym, przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych na potrzeby budżetu partycypacyjnego w Warszawie.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Zmianie uległ również Regulamin korzystania ze strony, którego zaktualizowaną treść znajdziesz tutaj.